Hirdetés

Aktív témák

  • domerator

    veterán

    Érdekel valakit a davidsonsjesus által készített ICS frameworkos icsmiuidsj romnak egy lájtosított változata?

    A rom lájtosítás csupán felhasználói és rendszerprogramok eltávolítását, illetve hozzáadását jelenti, semmi más beavatkozást nem, mivel az már túlmutat a képességeimen.

    Eltávolítva:
    Boot hang (késő esti reboot esetén ne zajongjon)
    Anti Spam (DND hívás és sms sűrő)
    Backup (legtöbben úgyis Titaniumot, vagy nandroidot használnak)
    Cloud Service
    GO programok (weather, launcher, minden)
    Compass (szép, de kalibrálni nem lehet és amúgy is annyira pontatlan, mintha gépzsírban forogna)
    Email (ott a Gmail, vagy más letölthető)
    3D Gallery (megmaradt helyette a MIUI gallery, kettő egyforma minek?)
    Galne video player (úgyis mindenki a profibb playereket használja)
    Live wallpaper (sajnálom, ha valakinek ez kellene, engem zavar és nem szeretnék indokolatlan teljesítményzabálót)
    SIM Toolkit (SIM-et nem használom, a rajta levő szolgáltatói cuccok meg már elavultak)
    Talk (ugyanaz, mint a live wallpaper)
    VPN Services (egyéni userként nem kell)
    Google Backup Transport (szinkron működik enélkül is, nem tudom mi másra jó, de nekem nem kell)
    Google Partner Setup (nem veszem észre a hiányát, de ha ez kellene a FB-hoz, vagy G+-hoz, akkor ez se kell)

    Hozzáadva:
    Zeam Launcher
    CM7 camera
    Spare Parts
    QuickPic
    RealCalc

    Ötleteket várnék esetleg, hogy mi legyen hozzáadva, vagy még kiszedve a romba/ból.

    A Marketet még nézegetem, visszacseréltem a régi, gyorsra és leszedtem a market updatert, de sokaknál volt, hogy így is visszafrissítette magát. Remélem nálam nem fog.

    Egyetlen fontos kitétel: ezt saját magamnak csináltam, az én szám íze szerint (sic: Api29) az én igényeimnek megfelelően. Amennyiben elérhetővé teszem és valakinek nem tetszik, vagy hibát észlel, akkor sajnálom, betudható az eddig is tapasztalt készülékenkénti eltérő viselkedésnek. A fikázást, leszólást viszont határozottan nem szeretném.

    [ Szerkesztve ]

    Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

Aktív témák