Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • @rglaaf

    veterán

    válasz Integra #308 üzenetére

    Ha emlékeztek rá bizony az újonc malagutival is milyen szép eredményeket ért el mert nagyonjó motoros és teszter is egyben és ezért kellet a ktm-nek is de sztem arra nem gondoltak hogy eggyire ott lessz már év elején a tabbellán.
    Viszont azon jót mosolyogtam amikor Pepi azt mondta hogy Talma mögé is kellene valami magyar futbalista aki támogassa há kérdem én mo.-on hol van olyan labdarugó aki támogatná anyagilag hát mindig azért sirnak mer nem kapják meg a pépnzüket nem hogy ilyen dolgokba inveztálnának.Ezt az utat sajna Talmának kell végig talapalnia komolyabb magyar sponzor nélkül mert itthon nagy ivbe le sz..ják,ha valami jócsapathoz akar kerülni akkor csak is a tudása miatt kerülhet és nam azért mert valaki bevásárolta oda,és ezt minden magyar motorosnak el kell fogadnia mert kicsi ez az ország és ezért nem lessz soha vagy legalábbis a közeljövőben itthon moto gp verseny.
    Én már csak arra lennék kiváncsi hogy ha Rossi átnyergelne netán a bivaj erős Ducatihoz és még az ő tudását is hozzá tenné mennyire alázná szét a géposztályt remélem a következő állomása a Ducati lessz

    PSN:BiZzare_0 ️

Új hozzászólás Aktív témák