Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xerxész

    őstag

    válasz FefeeX #493 üzenetére

    Azért nem egy az egyben Shang Tsung másolat.
    De ha már másolat, akkor:

    Takeda --> Scorpion
    Kung Jin --> Nightwolf
    Kitana --> Jade
    Erron Black --> Stryker

    Persze, hogy felhasználnak mozgásokat, mert költség- és erőforráskíméő dolog. Sőt, asszem maga a stúdió nyilatkozta, hogy a kimaradt karakterek mozgásait felhasználják az újaknál.
    Teljesen egyedi mozgást úgysem tudnak már kitalálni, alapból elég sok egymásra hasonlító mozdulat van minden MK játékban.

    Cirkuszi bohóc? Mégiscsak neki van az egyik legjobb X-Ray mozdulatsora...persze ez szubjektív. Óriás csontvázkezes kivégzést is várok tőle. :)
    A T-Rex kezek valóban kicsit satnyán néznek ki, de maga az ötlet jó...esetleg még a fejét lehetett volna kicsit elkoponyásítani, de csak egy részét, amolyan terminátorosan. :) Persze akkor meg az lenne baj, hogy majmolja a Terminatort.

    Én elégedett vagyok vele, legjobban a Necromancer változata tetszik, imádom a isteni (csontvázi?) közbeavatkozásait. Csak a kivégzései is legyenek istenien jók. :)

    SZERK:
    Ja és a "google-t beírod a google-ba, akkor kiakad?" esete, hogy milyen helyzet áll elő Shinnok Impostor variációjánál Mirror Match esetén???? :DDD :DDD ;]

    [ Szerkesztve ]

  • Z10N

    veterán

    válasz FefeeX #493 üzenetére

    Miert a mk4-ben hogyan nezett ki? Teljesen rendben van, vegulis egy elder god-rol van szo. A hasonlo mozdulatokkal vitatkoznek, nezd meg a tobbieket is akkor. A mozgasa pedig szinten a helyen van. Egy alattomos, imposztor, zsarnok, mit vartal tole? :D Felreertes ne essen, Erron Black-kel semmi bajom, sot ude szinfolt. Csak ez a tulzott pisztoly hasznalat. Szinte minden mozdulata pisztoly loves. Stryker sehol sincs hozza kepest. Ertem en, hogy "gunslinger", de remelem lesz egy lasszos verzio, meg egy brawler fele es nem csak allandoan lovoldozik. Kisse illuzio rombolo, ez egy close combat jatek (mid-range, mid-air), nem egy shoot 'em up ;)

    [ Szerkesztve ]

    # sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

Új hozzászólás Aktív témák