Új hozzászólás Aktív témák

  • Xerxész

    őstag

    válasz HussarF #3024 üzenetére

    Én is csak külföldi oldalakról tudom...meg a Google és YouTube is barátaim. :) És mivel rejtett/titkos brutalitykről van szó, ezeknek a kivitelezési instrukciói nincsenek benne a játékban, rá kell jönni magadtól...ezzel is ösztönöznek rá, hogy játsszál és játsszál. A megszállott rajongók meg vagy rájönnek maguktól (akár puszta véletlenségből is a sok gombnyomogatás közepette), vagy látják, ha a gép játszik ellenük és egyszer csak beadja, utána meg próbálgatják a lehetőségeket...nem tudom.

    Az, hogy más karakter is kapHAT plusz titkos brutalityt, csak egy feltételezés részemről, erről nincs bizonyítékom. Csak elképzelhetőnek tartom azok után, hogy Tremor mindjárt 5 titkosat is kapott a már meglévő alap 5 mellé.

    Titkos brutalitykről nem szoktak szólni, ha felpeccselik valamelyikkel. Én pl. arról sem tudtam, hogy a Lin Kuei Temple pályán is van Stage Brutality...YouTube videók nézése közben véletlenül belefutottam, aztán utánaolvastam, és kiderült, hogy 1.06os patchben rakták bele.

Új hozzászólás Aktív témák