Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BOBAKILL

    őstag

    válasz sp8787 #973 üzenetére

    Igen, majd augmentálok valami jó regenes cuccot de még farmolni kell a köveket. A val hazaak jó cucc de én eddig nem a health regenre építettem. De most már muszáj lesz. A Bazel build kétszer mentett meg a haláltól, harmadjára nem sikerült. :DDD Divine blessing is működött de gyenge a szett még így is. Pedig eddig nagyon jól kiszolgált. Kell a full defense és ahogy írtad a full hp.

    Max hp az charmal+kajával együtt meglenne de állandóan kiesik akkor valami a buildemből ami kellene. Na majd ezzel az augmentálással felturbózom a cuccaimat. A handicraft is kiesik mindig pedig jó lenne. Nézem is a táblázatot, a nergigante longswordnél eddig nemtudtam előhozni a fehér élességet...ja és nem is lehet, most nézem. :(

    Szerintem ez a tempered deviljho már egy újabb szint amihez szükséges a fullos felszerelés. Bevezető ez a G rankhoz. :D
    Én addig be sem megyek míg nincs egy jó buildem, csak kíváncsiságból mentem be tegnap. Kis szerencsével akár sikerülhetett is volna, de olyan szinten támadott hogy nem bírtam gyógyítani. Hiába lőttem flash-el.

    Az augmentáláshoz kellő köveket csak a tempered investek dobják?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák