Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    addikt

    válasz DaveHutt #1335 üzenetére

    Először is köszi a segítőkész hozzáállást. Kicsit negatív lett az előző kommentem, de ez csak abból fakad, hogy sok mindent nem értek még. :B

    Ahogy állok jelenleg:
    Fegyver eddig a hammer és az íj, amik igazán bejönnek. Mindkettőből villámosat csináltam, mert abból jött ki a legerősebb szintű. Armorból a bone armor használom a 10-es max szintre húzva, szerintem ezen nem nagyon fogok variálni egy jó ideig.

    Hammerből csináltam kalu yaku poison verziót is még előtte, de valahogy nem adta annyira. Kevesebb a sebzése mint a villámosnak, viszont reméltem, hogy a 400 feletti poison majd kárpótol érte, de nem nagyon láttam tickelni a jelzőit. Ilyen 10-10dmg-ek mentek egy pár másodpercig a monsztán, de utána már hiába ütöttem nem fertőződött meg újra. Tudom, hogy gyors fegyverrel lenne értelme a posionnak, de a hammer jött be a legjobban szóval attól nem akartam eltérni. Még íjban lett volna király egy méreg íj, de úgy látom abból nem is lehet olyat csinálni.... max lőszerrel gondolom, de az meg ugye fogyóeszköz.

    Az íj egyébként tényleg ilyen hidden op, mondjuk én azzal kezdtem szóval elég hamar rájöttem, hogy erős fegyver. Az, hogy nem kell a szörny közelébe menned és bármely pontját tudod célozni nagyon nagy előny. A sebzését sem mondanám kevésnek, mert igaz nincsenek ilyen 40-60 meg 100-as dmg-ek mint egy egy nagyobb hammer vagy greatsword ütésnél, viszont konstans hármasával lövöd rá az ilyen 10dmg-eket, ami már együtt 30 per shot és folyamat tudsz lőni gyakorlatilag. DPS-ben az egyik legerősebb fegyver szerintem.

Új hozzászólás Aktív témák