Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • schumi

    aktív tag

    sziasztok
    Net felmondásról érdeklődnék, hogy működik upc-nél,
    voltam olyan szerencsés és 1éves hűséggel kötöttem 14 munkanapja 1 éves szerződést netre upcvel, ha most ezt felmondanám mire számítsak, kötbér ? vagy mit és mennyit kéne fizetni, esetleg olyan lehetőség nincs hogy 30 napon belüli szerzdősé felbontás ?

    ha valaki jártas a témában, légyszi válaszoljon
    köszi,
    üdv.

    Ami nehéz, ahhoz kell egy kis idő, a lehetetlenhez valamivel több. . . . . . Impossible is nothing

  • schumi

    aktív tag

    válasz bigdady #3682 üzenetére

    köszi a válaszokat, utánna nézek még
    amúgy alá nem írtam semmit, telefonon történt a hosszabbítás

    Ami nehéz, ahhoz kell egy kis idő, a lehetetlenhez valamivel több. . . . . . Impossible is nothing

  • schumi

    aktív tag

    sziasztok

    tanacsot, otletet szeretnek kerni toletek (elore ia bocs de hosszu lett) :
    sulysapon aug ota kottetheto be a digi, mivel upc nevetseges aron kinalja a lassu szolgaltatasat, ezert a valtas gondolkodas nelkul adott volt.

    Egyedul hatarozott ideju szerzodes a netemre volt szeptemberig, igy azt nem mondtam le, egyedul a tvt mondtam le en, digis uzletkoto mondta h ok majd intezik a telefon lemondast, direkt rakerdeztem arra is h nem lesz.e gond hogyha a net megmarad, de telefonvonal ki leaz kotve, azt mondta nem lesz.

    Mikor lemondtam telefonban a tv szolgaltatast upcnel, direkt rakerdeztem meddig van husegidom a netre (ugye mint mondtam a tv es a kabel mar lejart, es nem volt ra huseg). Kozolte is a telefonos h szept 8-an jar le, azt raerek lejaras elott 4 nappal visszamondani es minden rendben lesz.

    Nem telt el par nap aug vegen jott egy 120ezres szamla upctol h fizessek!!

    Felhivtam oket h na aljjon meg a menet, hallgassak vissza a beszelgetest, ott egyertelmuen kiderul h nem mondtam le a netet, hol ott ok most kovetelik a kotbert, mintha lemondtam volna.

    Visszahallgattak: most 90ezres szamla jott hogy fizessem meg, indok: ellehetetlenult az internetszolgaltatas azzal h lemondtam a telefont (kit erdekel-direkt hagytam meg a qrva draga es lassu netelofizetest, nem is hasznaltam, csak azert hagytam meg mert tudtam h van ra huseg, egy szoval nem figyelmeztettek ra h acsi ha kikottetem a netet akkor ilyen meg olyan koveteleseik lesznek - szerintem jogtalanul).

    itt tartok most, irtak h lehet fordulni a mediafelugyelethez, vagy a fogyasztovedelemhez

    bocs a hosszusag miatt
    mi a velemenyetek a dologrol?
    (jovheten kikerem az elmult ket honap beszelgeteseim amit veluk folytattam hogy pontosan tudjam mit is mondtam es ok mit mondtak).

    kosz a turelmet aki vegigolvasta :)

    Ami nehéz, ahhoz kell egy kis idő, a lehetetlenhez valamivel több. . . . . . Impossible is nothing

Új hozzászólás Aktív témák