Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ludasmatyi

    tag

    Sziasztok!

    Felteszek egy egyszerű kérdést.12Mbit-es a netem vagyis 12/1.5-ös.Most valami rejtélyes ok miatt sokadszorra leesett a netem sebessége 2Mbit-re.
    Gondoltam először a windowsra hogy ugye nem eredeti.Router szervízben van de ez sem nyert.2 háló kártya van az alaplapomon tökmindegy hova dugom a netet a sebesség nem javul.Modemet reseltem már avval is mindent megcsináltam.Próbáltuk másik gépre kötni az eredmény ugyanaz volt.Multkor 3 hete kint volt a szolgáltatótol a szerelő majd mivel ő sem lelt hibát csak azt látta hogy lassú kijött a vonalszerelő.Ő laptopra rákötötte a netet voilá jó lett.
    Namost a router mikor még megvolt és leesett a sebbesség azt kiiktatva megjavult a sebesség.Ezért hittem az a rossz de nem megint belassult.
    Upc telekom van itt is hála az égnek várok bármilyen jó ötletet.Szerelő szerint nincs korlátozva a netem.Windows nem eredeti viszont a frissítés tiltva van.Öcsém számítógépén is dettó ez volt a max. sebesséh.

    Üdv:ludasmatyi

    Búcsúbeszéd a villanyszerelő temetésén:- Jó vezető voltál!- Mindig nagy volt körülötted a feszültség!- De most hogy kiverted a biztosítékot!- Földelünk!

  • ludasmatyi

    tag

    Használva van de mint mondtam ha a vonalszerelő rátolta a laptopot nála jó volt.Tehát korlát kizárt.Nameg utána vissza lett dugva a net a gépembe és a sebesség helyrejött.Ha korlátozva lennék nem állna vissza a 12Mbit-re.Valami más ötlet kéne.Esetleges windows csere sem lendít a dolgon mert azt már próbáltam 2x is. :O :O

    Búcsúbeszéd a villanyszerelő temetésén:- Jó vezető voltál!- Mindig nagy volt körülötted a feszültség!- De most hogy kiverted a biztosítékot!- Földelünk!

Új hozzászólás Aktív témák