Új hozzászólás Aktív témák

  • Gambit

    őstag

    válasz divot #118 üzenetére

    Na mibe, hogy nem Killerman-ra tippeltél! :DDD Pedig ő lett a következő mod.

    Ha már itt vagyok, leírnék pár nevet az én tippemnek, hogy kik lehetnek esélyesek a jövőben szerintem: VladimirR, I_Am, [amne], Loretto, faster, Integra, divot (;))

    Yaye és moonman szintén jó választás lehet, csak még nem elég régen regisztráltak, talán nem fogadnák el őket annyira az emberek.

    Ha valakit kihagytam, mégis úgy érzi, hogy ő is alkalmas lenne, akkor elnézést, fejből írtam, és szubjektív vélemény. Egy kis indoklás: I_Am tudtommal dc-s op, márpedig ott hamar belerázódik az ember a dolgokba, elhihetitek. Sokkal jobban észnél kell lenni, mert egy pillanat alatt kitörhet a káosz. VladimirR és [amne] ugyan kicsit könnyen bepöccen, de modként én is sokkal nyugodtabb vagyok, és Zsoltee is ugyanezt írta, szóval valószínűleg ők is békés modok lennének. Integra és divot valószínűleg kénytelen lenne hanyagolni a poltopicot, de ezen kívül semmi gond. Loretto és faster pedig szerintem nem igényel különösebb kommentárt. Amúgy szerintem nagyon jó ötlet volt Killerman kinevezése, tényleg szükség volt új modra. Sőt, még lehet, hogy továbbiak is kellenének. Így a végére ismét leírom, hogy az egész hsz. teljesen szubjektív vélemény.

    Szerk: zsiga667 is lehetne éppen, ő kimaradt. :B (Biztos még sokan kimaradtak, akik most nem jutottak eszembe, ne haragudjon senki!)

    [Szerkesztve]

    ''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

Új hozzászólás Aktív témák