Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Narancs

    őstag

    válasz Pulsar #7627 üzenetére

    Szia!

    Alap beállításokon is csinálja, 1.25V helyett 1.26-ot ad idle, 1.23-at terhelve, ez 0.3V ingadozás, ami nekem soknak tűnik, de 1.35V körül már 0,7V az eltérés, és minél tovább emelem a feszt, annál nagyobb, és a hang is annál erősebb.

    Forrasztással nem lesz gáz, kondikat volt szerencsém cserélni párszor, ettől nem félek.

    Egyébként észrevettem, hogy az egyik tekercs ide oda mozog a lapon, ha megfogom kézzel elég könnyű mozgatni, szerintem ez se normális. Vagy ez nem számít?

    Kondik állapota jó, azzal nincs baj.

    Amúgy azért gondoltam az A8N-E-ről leszedni a tekercseket, mert ugyanilyen 3 fázisú lap, mégis beton stabil feszt adott procinak, 0,1V ingadozás sem volt. Tehát ott valamit jobban csinált az asus, arra gondoltam azok a tekercsek jobbak / erősebbek / stabilabbak stb...
    Tényleg, kondiból úgy tudom nem baj, ha nagyobb feszültségűt teszünk be, mi a helyzet a tekerccsel?
    Okozhatok visszafordíthatatlan kárt? Táhr tegyük fel, hogy nem egészen ugyanolyan tekercseket teszek forrasztok fel, nem megy vele a lap, stb, ha visszateszem a régi mekkora esélyem van, hogy azért menni fok a lap?

    Bocs a sok hülye kérdésért :))

    Beauty is pain

Új hozzászólás Aktív témák