Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shtml

    őstag

    válasz Klemens #6711 üzenetére

    Azt hiszem, 5Ft-ért megkapod a Molex csatlakozót és bele a papa vagy mama érintkezőket. A kábelt viszont neked kell beszerelned. PC-boltban már összeszerelve adják.

    A Conraddal érdemes nagyon vigyázni, egyes cuccokat erősen túláraznak (és sok gagyit is árulnak). Pár éve 5 watt körüli ellenállásokat akartam venni náluk, mert épp arra jártam és lusta voltam elmenni elektroboltba. Volt is nekik, darabját párszáz forintért akarták adni. Én nem egyszázalékos tűrésűek voltak, hanem sima 5%-osak. Azt hittem, menten padlót fogok, persze nem vettem egy darabot sem.

    "felteszem szép részletesen Logut-ra és ha valaki megint megkérdezi, hogy ilyet hogyan is kell csinálni, akkor majd csak egy linket kell adni az informálódni szándékozó egyénnek."

    Nem akarlak megbántani, de az eddigi kérdéseid alapján úgy érzem, alapfokon sem sokat konyítasz az elektronikához. A potméteres szabályzás baromi egyszerű feladat, ám a méretezésnél figyelembe kell venni 1-2 olyan dolgot, amire talán nem is gondolsz. Szerintem nem lenne jó ötlet, hogy az itt felcsippentett pár információmorzsa és egy elkészített cucc alapján adjál tanácsokat másoknak.

    A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

Új hozzászólás Aktív témák