Új hozzászólás Aktív témák

  • Marcika80

    tag

    Sziasztok! Talán a témám idevaló, és nem máshova, ha mégse akkor bocsi, készítettem egy olyan generátort, ami 12-vból 42V váltó áramot generál, és 50V egyen áramot, és mindössze 2 kis motor segítségével, úgy, hogy egymásba van kötve a két motor forgó része, 12Vról táplálom a generátort, ahol a töblet energia jön ki, ott simán elindít egy kissebb körtét, míg magáról 12V aksiról nem, Azon töprengek hogy megoldható e az, hogy ha már valamennyivel több áram jön ki mint amit belefektettünk, nem e lehetne azzal az árammal el látni a meghajtó motort az akumlátor nélkül? Itt megírom hogy ez nem örökmozgó, nem ingyen energia, csupán saját magát látná el árammal, Ma már ez nem lehetetlen szerintem, És lehet hogy meg is oldható egy super condenzátorral Szeirntetek? HA érdekel valakit a kapcsolási rajzom, megadom szívesen, többen töbre megyünk vele! Na hogy kicsit feldobjam a topicot..[link]
    ---------------------------------------------------------------------------------

    ok akkor ott folytatom, de szerintetek van értelme foglalkozni vele? ha vennék 10darab 12Vos kis motort, a kapcsolási rajzal kötném össze őket, 12V indítanám el, így számozva lenne 200Vom, csupán a kismotorok segítségével, egyébként egy hordozható generátort szeretnék építeni ami elindítaná a mobil töltőt, telefon töltés céljából, na egy ilyen de jó lenne nekem a nyárra... a kupit nem nézni, Videóm, csak nektek :)-
    [link]
    lényeg szerintem látszik a videón, bemeneti áram 12V. kimeneti egyen áram 50, no és többi videót is a youtube profilomon megnézhetitek, de ha ez nem ide tartozik akkor a másik topicba át nézek.[link]

    hozzászólásom átírányitva, ide, kérésnek megfelelően. :)

Új hozzászólás Aktív témák