Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    válasz rooland #18 üzenetére

    Ja én ezzel nem lebeszélni akartalak amúgy... Vedd innen is akár, csak pár kattintással érdekes dolgokat lehet kideríteni, erre próbáltam rávilágítani! Attól még lehet jó és korrekt és vásárolhatod itt... csakha ilyen "garancia miatt - meg csere miatt aggódsz", akkor "rendes boltból" vedd...
    (külföld esetén is problémás a garancia... bár ott is van PayPal védelem, stb.)

    Igen külföld esetén bejátszhat a +ÁFA,+VÁM+vámkezelés
    (google "rendelés külföldről")

    Legolcsóbb szinte tuti külföld esetén úszod meg... sokszor még a vámmal együtt is... persze lehetnek itthoni "jó ajánlatok is"... őszintén én még annyira nem néztem utána az áraknak... de külföldi webshop esetén

    EU-s bolt esetén nincs +ÁFA, +VÁM... és azok 1-2hét alatt is ideérhetnek... szemben a kínai 2-6héttel!
    (legtöbbször az EU-s alternatívák a legjobbak... olcsóbb mint a belföldi ár, kicsit drágább, mint a Kínai ár, de nem annyival, mintha "tevámoltatnád", egyszóval kompromisszummal a 2forrás között van... és szállításban nem vészes... ~1-2hét között szokott lenni

    ~70-80$ körül láttam (nettó - bruttó EU-s), szal ~20E Ft körül meglehet úszni...

    [ Szerkesztve ]

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák