Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz 4Grider #8044 üzenetére

    Koszi a valaszt, szoval jogi akadalya nincs a telefonos domino sim es a korlatlan net megosztasanak. Valojaban hasznaltam ilyen fel eve, telefonrol megosztva par napig, de ott a telefon volt a hotspot, es 2-3 eszkoz hasznalta csak a netet, semmi gond nem volt vele. Orulok, ha akkor egy stickben sem lenne. Egy csalad hasznalna, es sima netezesre, de mondjuk youtube/filmnezes meg hasonlo miatt lenne jo ez. Torrent, ilyesmi nem jatszik.

    Mint irtam, van routerem, ami tamogatja is a stick-eket. Csak azt nem tudom, hogy egy stick (pl Huawei E3372) lenne az ertelmesebb megoldas router-el, esetleg a fent irt Huawei E8372 ami onmagaban, akar powerbankrol is kepes netet osztani? Vagy nem megyek semmire ezekkel a megoldasokkal, es hasznaljak inkabb telefont erre?

    Ilyen 1-2 hetekrol beszelunk, relative kis lefedettseg szukseges, es tenyleg 1 laptop es nehany mobiltelefon kiszolgalasa a cel, viszont az reggeltol estig. Nem tudom, hogy ilyen esetekben hogy birja a hotspotozast egy mobiltelefon, mennyire stabil tobb eszkoznel, mennyire melegszik, stb.

Új hozzászólás Aktív témák