Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Roland-87

    aktív tag

    válasz Viktor77 #4066 üzenetére

    Nálam nem csak IQpro kártyával csinálja, szerintem nincs eltérés a flotta és nem flotta között, gyaníthatóan hálózati gond lesz mégiscsak, pár napja is erre jutottam hogy az de aztán páran meggyőztek hogy márpedig semmi gond nincs mert nekik jó minden. Asztali géppel tesztelem most, laptopnál már az usb hibát se zárom ki ezért a tesztet nem azzal folytatom a továbbiakban. Szóval a lényeg hogy asztali gépen nekem is lefut a speedtest szépen, a youtube is megy rendesen akár 1080p60 módban is akadás nélkül, az oldalak villámgyorsan betöltenek. A rádióknál vegyes a felhozatal, a népszerűbb rádiók egy része jó másik részük akadozik. Pl. music fm jó, class fm jó, helyi rádió netes adásai jók, sláger fm akad, saját netes rádióm tökéletesen jön viszont ha arra a portra teszem amin a sláger fm van akkor az én rádióm is akadni kezd tehát egyértelműen bizonyos portok korlátozása látszik, ha az adott stream egy olyan portot használ amit szűrnek akkor sajnos cumi van, érdekesség még az is hogy a kora esti órákban javul a helyzet, éjjelre megszűnik a jelenség (pedig akkor töltenek a torrentesek az éjszakai 100gb miatt) reggel 6 fele szokott elkezdeni meghalni.
    Találtam most valahol egy ehhez hasonló hibával küzdő hozzászólót akinek a net apn-re való átállás némileg javított a helyzeten, pontosan ennek okán kértem először kölcsön egy olyan sim karit ismimtől akinek rendes telenoros hipernetje van nem flottás huncutság, net apn aktiválva és beállítva, nos nálam azzal is pontosan ugyanez történt tehát ebből is azt szűröm le hogy nem a NAT okozza, ezt megerősíti az is hogy a Telekom szintén Natolt hálózatában minden hibátlanul működik UGYANAZON A CELLÁN!! mivel vidéki 800mhz-es LTE-n lógok ami ugyebár közös a Telekommal. De megnyugtat hogy végre valaki megerősíti az általam is észlelt jelenséget, aki ráér legyen szíves kipróbálni mi történik ha ezt a rádiót elindítja: http://92.61.114.159:7812/slagerfm256.mp3 (böngészőbe másolva is indul)

Új hozzászólás Aktív témák