Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tatabike

    őstag

    válasz 7ER #1636 üzenetére

    Nem tudom. Az az érdekes, hogy ez főként családi házas övezet, tehát nem az van, hogy sok ezer ember van 1-2 négyzetkilométeren, mint egy lakótelepen. Ha mégis a leterheltség az ok, akkor milyen állapotok vannak mondjuk Békáson, ahol egymásba érnek a toronyházak?
    Az tény, hogy a lefedettségi térkép szerint itt gyenge beltéri 4G van, és közepes 3G, viszont éppen ezért egy beszereztem egy bipoláris 3G/4G antennát, ami kint van a szabadban, be van állítva úgy, hogy stabil 80%-os térerőm legyen. Ez kevés lenne? Esetleg létezik olyan kütyü, ami megnöveli az én jelem erősségét a cella felé?
    A telenoros szaki azt mondta, hogy első körben cseréltessem ki a SIM-kártyát, aztán meglátjuk, mi lesz. A beszélgetésünk óta (vasárnap délelőtt) egyébként nem tapasztaltam semmilyen problémát, tegnap este sem lassult be/akadt a szolgáltatás.
    Ha esetleg úgy van, ahogy írod, és a cella nem lát engem rendesen, ez akkor sem magyarázat arra, hogy miért "szelektál" a weboldalak között. Mert ugye az történik, hogy pl. egy sima webes felület (pl. OLX) nem elérhető, miközben egy nagyobb sávszélt igénylő Youtube simán fut a másik fülön. Vagyis ha éppen kiszolgál a cella engem, vagyis kommunikál, mert töltődik le a videó gond nélkül, akkor miért dobja vissza a másik kérésemet egy másik weboldal megnyitására vonatkozóan?

    [ Szerkesztve ]

    Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

Új hozzászólás Aktív témák