Új hozzászólás Aktív témák

  • Marcsello31

    őstag

    válasz bociusz #8752 üzenetére

    Hát. Balatonra nem igen fogunk menni mostanában, de biztos tökjó lehet ott, az a sebesség már kábeles színvonalú, gondolom létezik már 5g is foltokban, Milyen antennával lehetne szerinted jó messzire el látni, rá csatlakozni egy Telenor toronyra?
    A mindigtv antenna nagyon messzire el lát nálunk, mondjuk 12V erősítővel. :)
    Nézd, ha már 50mega meg van szuper, mert mindenre elég.
    Régen 2 megás netem volt azzal is simán néztem a filmeket, mondjuk kicsit várni kellett a betöltésre aztán jött ami a csövön kifért.
    Mivel megtaláltam a számomra ideális routert, amit többen javasoltatok nekem, üziben is.
    azt fogom választani. megkérdeztem a Telekomot hogy az általuk árult Huawei B535-232 AC
    router független e, és azt írták emailben hogy igen.
    Máshol is azt mondták hogy erre áldoznom kell.

    Két szar között kell majd választanom:
    1. mikrohullámos net.
    2. mobilnet.
    :D 3 semmi, marad a természet lágy öle :D
    -----------------------------------------------------------------------------
    azért aggódok a simtiltás korlátozás miatt, mert nézzünk meg azon egy youtube full hd stream adást, mondjuk legyen 2 órás, na az már bőven 20 giga körül vagy fölött van :D
    Minél gyorsabb a sebesség annál hamarabb száguldoznak a gigabyteok.
    Abban is reménkedek még, hogy a telenor vagy telekom a nyáron csinál valami akciós korlátlan netet, régen szoktak.3 éve.

    A vodanettel, ha torrentezek 50 giga lejön egy nap alatt.. :U

Új hozzászólás Aktív témák