Új hozzászólás Aktív témák

  • #70234880

    törölt tag

    válasz Tin #8047 üzenetére

    Szia
    Én pont a nyári időszakban szoktam használni egy Alcatel MW40 mobil routert, méretei kényelmesen elfér egy ing zsebben. akkumulátor üzemidő, kb 4-5 óra folyamatos használat 3db eszközzel. Kevésbé aktív használat esetén olyan 6-7 órát bír az akkumulátora. Használati tapasztalat, én vettem egy powerbank-et, és amikor 10% az akkumulátor akkor felrakom a PowerBank-re tölteni. Így simán kibír 10-12 órát is. Főleg utazás, és nyaralás amikor igazán kihasználja a család, főleg olyankor amikor nincs más Internet használati lehetőség. Wifi lefedettsége, 60nm lakás, polgári lakás vastag falak, és simán van internet mindenhol. Utazás közben valamiért gyorsabban merül. Utcai használat, és mivel főleg túrázáskor használjuk, akkor egy hátitáska kényelmesen elfér, akár PowerBank-al is. A másik megoldás amit alkalmazok, bár ez már nem annyira mobil. Egy MikroTik HapAC2-re van csatlakoztatva USB keresztül, és gyakorlatilag Modem módba teszem az MW40-et. Ami a gyakorlatban annyit tesz hogy kikapcsolom rajta a wifit.
    Ebben az esetben a MikroTik szórja a wifit. Én anno valami 15.000Ft vettem a Telekomtól, szerintem most is náluk a legolcsóbb. Jelen pillanatban a Telekomnál a készülék listaára
    13 860 Ft. Nekem ez az eszköz bejött, de nyilván igény függő.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák