Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 4Grider

    nagyúr

    válasz DrBubo77 #51914 üzenetére

    Azt, ami egy-két órája még ott volt.
    A történet dióhéjban:
    A flottakezelőt felhívta egy új ügyfél, hogy áthozna a flottába x előfizetést, ezt soron kívül intézné-e neki. A flottakezelő jelezte, hogy szabadságon van, nem érne-e rá későbbi napon. Az ügyfélnek ez nem felelt meg. A flottakezelő jelezte, hogy az x számra az adminisztrációt elvégzi x ezer Ft-ért. Az ügyfél ezt elfogadta és kifizette a soron kívüli ügyintézésért kért díjat. Az ügyfélnek nem sikerült a számhordozása, így elég nyomatékosan visszakövetelte a pénzét. A flottakezelő jelezte, hogy elvégezte a munkát, nincs miért visszautalnia a pénzt. És erre jött az ügyfél regisztrációja a flottakezelő nevével és hozzászólása. Erre védekezésül volt a flottakezelő hozzászólása.

  • johnnyjungle

    tag

    válasz DrBubo77 #51914 üzenetére

    A levelezést a sztorival, illetve azzal, hogy kölcsönös méltányossági alapon egy részét felajánlottam visszautalni, de a jogász tanácsára végül töröltem a levélről a fotót, nehogy személyes adatot sértsen.

    Picit több, mint 10 év alatt sosem volt még ember, aki ügyfélként nem tartotta tiszteletben sem a másik ember hétvégéjét (amivel nincs gond, ha ügyeleti jellegű a dolog, mert valami szolgáltatás nem működik és az ügy nem várhat és én vagyok, aki a leggyorsabban el tudja neki rendezni), sem a szabadságát, sem a gyászát, sem az estéit, sem a kérést, hogy kérlek, 3 nap múlva, kedden térjünk vissza az ügy rendezésére. Nem. Keddig ő az atyaúristenhez is elment szart kavarni.

    Akire elment nettó 2,5-3 órád a család és másik ügyfelek elől és aki mindezek ellenére még elkezd a fórumon fröcsögni is, holott neki volt ASAP, ő nem volt képben azzal kapcsolatban, hogy hordozhatóak-e a számai, és ő szarik telibe minden emberi értéket.

    Várt volna türelmesen, nyugodtan, mert 20e Ft kevesebbet ér, mint pár, munka helyett a bíróságon töltött óra, és ha nem nyaggat végig még hétfőn a temetésen is, kedden még én fizetek, csak többet ne legyen egymással dolgunk.
    De most úgy döntöttem, VELE leállok, azután, hogy csupa rosszindulat cukipofa.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák