Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Intel q8200

    senior tag

    válasz meroly #372 üzenetére

    Nem, mert én még akkor ütöttem le mikor csak az 500-at kellett utalni vagy számhordozás esetén 1500+500.
    De mivel én 3at rendeltem számhordozással így 6000-em van ott.
    Jah és azt mondta, hogy az a 3x1500 elveszett.
    Pedig nem az én hibámból nem ment a számhordozás. :)

    iPhone 14 pro

  • Latzy_7

    csendes tag

    válasz meroly #372 üzenetére

    Ezek valójában olyan "céges" flották, ahol nincs lehetőség a valós egyéni felhasználókkal szerződni. Ezért a cég adja ki a számokat és innen ered minden hátrányuk és némi előnyük is persze. (Feltéve, hogy a céges szerződésük ezt nem tiltja, mert ekkor bizony bármikor lehúzhatják ilyeneknél a redőnyt.)

    Több ilyen esetről van tudomásom, igaz a cég szerződése a több milliós adósság miatt lett felmondva. Ezért is kérnek kauciót, ami persze nem garancia, hiszen volt már olyan is, hogy aki normálisan 5-10eFt-ért beszélt a másik hónapban hirtelen 30-50eFt közé ugrott a számlája. Ilyen és hasonló eseteken csúsztak meg cégek. (Ezért már több éve a Pannonnál újabb ilyen szerződést - tudtommal - nem is engedélyeznek.) Ilyenkor jön a macera a cégben "ragadt" számokkal, mert amíg a tartozás fennáll, addig bizony jogszerűen nem engedi elhordozni a szolgáltató!

    Ezért szerencsésebbek az olyan (nevezzük "igazi" flottának) flották, ahol a felhasználó magával a szolgáltatóval szerződik, így mindent maga tud megrendelni és lemondani a díjcsomagjában és ha nem netán nem tud fizetni csak a saját száma kerül korlátozás alá, ami viszont nem érinti az összes többi flottatagot! Hosszútávon jobban megér(het)i egy ilyenhez csatlakozni még ha talán kicsit rosszabb is a percdíj vagy a havidíj, cserébe azért, a nyugalomért, hogy a fenti nehézségeket előre elkerüljük.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák