Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz kinsky77 #3048 üzenetére

    Nekem nincs ilyen dobozosom, ezért csak azt tudom, ami "rám ragadt". De ilyen kütyüje másnak is van. Remélem, ír vmi pontosabbat. Ez egy CS918. T-R42 romokkal ne is próbálkozz, nem fog működni, mert nem AP6210 a wifi modulod. A tied egy "OLD WIFI" -s kütyü. Így hívják a freaktab.com -on az RTL modulosakat. Ott kéne körülnézned rom ügyben. Pont valamelyik nap írtam, hogy úgy néz ki, d33 (ez egy nick) kernele feloldja a T procis korlátozást. Ez lehet, hogy jó a tiedhez. Ha jól tudom, Wasser is készít jó romokat ilyen kütyüre. Talán Neomode MK -s, "OLD WIFI" -s romjai is jók lehetnek rá, hisz ez a hw összeállítás volt a júli előtti Rikomagic MK802IV -ben (gondolom, ezért "loptak" rá egy Riko romot gyárilag és ezért volt RKM -es a boot logo). Csakhogy ezek a romok mint írtam, a videóakadozásokról híresek. Ezt próbálja Neomode is orvosolni. Nekem is egy Riko van, csak új wifis (AP6210) és gyárival ugyanígy akadt. Neomode -dal nem. Csak nem megy a proci frekvencialéptetés a T -s prociverzió miatt. Ha feltenném d33 kernelét, akkor nem lenne wifim és kékfogam. Remélem, érthetően vázoltam az összefüggéseket!

Új hozzászólás Aktív témák