Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WhiteWalker

    nagyúr

    válasz dave0825 #9322 üzenetére

    Tipikus hiba az Ön készülékében van , vagyis szoftverébe.ert nálam ezek közül egyik sem jelentkezik.

    Esetleg egy factory resetet érdemes lenne csinálni .

  • ViZion

    félisten

    válasz dave0825 #9322 üzenetére

    jááájjj, Te is Huawei-ről váltottál? Részvétem :DDD

    1. szerintem a YT a baj... próbáld Brave browser-el, saját YT lista és hátha. Sokaknál már akkor sem szól böngészőből, ha háttérbe rakják, pl. Chrome-on.

    2. sokkal egyszerűbb gémmel játszom, az is fagy folyamat... hyperOS előtt meg ment flottul...

    3 fogalmam sincs, Digi Clock-ot használom

    4. passz, nem használok ilyet, ill. XOS launcher van inkább.
    5. passz, nálam is eltűnik, nekem ez OK
    6. nincs, az a jó, h sokáig a hangerő gombbal némítottam... mint kiderült, az alapból csak a média hang, csörgést külön kell baCCtatni, nagyon kényelmes. Huawei-nél lehetett állítani, h mi legyen a gombra az elsődleges, itt ezt nem találom. Meg kellene szertni így :)

    7. nálam is True Phone van, szanaszét szoktam babrálni, nem is tudtam, h van ilyen, h a gyárit használja... :U Itt hibátlan az én beállításaimmal.

    8. kamera passz, csengőhang egy katasztrófa, aki leprogramozta ilyenre, annak az összes ckézcsontját el kellene több helyen is törni... :DDD
    Nova helyett az XOS-t ajánlom, nézz rá.
    Asszonynak sok Xiaomi volt, most is az lett, szereti. Érthetetlen. De Samsung is ilyen katyvasz egy Honor vagy Huawei után...
    Igen, kellene egy petíció, h pofozzák ki a P30-at (nekem is az volt), kapjon ramot, újabb SoC, frissített HW-t. :R Poco X5 Pro 5G-vel harcolok, annyi, h sok dologra saját alkalmazás van régről, a menüt meg elkerülöm... MIUI jobb volt amúgy (pár oldalt sírtam itt rajta), ez a hyper(F)OS csak marketing b***sh*t, egy gyenge béta.

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

  • this is life

    Ármester

    válasz dave0825 #9322 üzenetére

    Szerintem:
    1. amiatt szólal meg a játék hangja jó eséllyel, mert épp puffer-el a youtube és a játék megszólal mint másodlagos, de adott esetben elsődleges hangforrás.
    2. jó eséllyel miui, vagy alkalmazás hiba ( nem teljesen kompatibilis az android 14-el) hátha javítják.
    3. nyomnék egy alkalmazás resettet, teljes adat törlést, vagy törlés adb segítségével, majd újratelepíteném (ezzel a hibával nem találkoztam, miui14->HOS, a13->a14 dirty update mellett) pedig ez nem mindig jellemző a miui frissítésekre.
    4. saját tapasztalat alapján, a zárolási képernyőt átszabták, jó az a pa....nak.
    5. az AOD-nek gond nélkül kellene működnie, felső kat telefonod van, ott nincs korlát, De lehet bug.
    6. gomb tudtommal nincs, talán lehet rá kreálni, de nem használom, nem ismerem a lehetőségeket.
    7. nem használom, nincs tapasztalatom vele.
    8. stock gesztus vezérlésről ne is álmodj custom launcher mellett, ahhoz külön alkalmazást kell letölteni az áruházból. A beállítások wp-en ésszerűtlenek, emiatt is lett androidra váltás után szimpatikus a miui számomra :D :DDD
    Van benne logika, csak kissé nyakatekert és átláthatatlan (amúgy jobb a beállítások keresőjét használni, ha nem akar elveszni az ember) az viszont tény, hogy a miui5/6/7/8-hoz képest egy átláthatatlan katyvasz. Ennél jobban csak OneUI-n vagyok elveszve :DDD

    Ui.: Nyomnék a helyedben egy hr-t, hátha pár hiba eltűnne (aod, óra)

    Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

  • pingwin92

    aktív tag

    válasz dave0825 #9322 üzenetére

    Nem tudom, hogy költöztél át, de ilyenkor szoktak előjönni olyan bugok, amik másnál nincsenek. Én is a factory resetet és a kézzel beállítgatást tudom javasolni.

    Amúgy meg:
    1. Erre ránézhetsz: Settings -> Sound & touch -> Additional settings -> Multiple audio sources.

    6. Ez direkt van így, mivel ez két beállítás: rezgés (igen vagy nem) és néma (igen vagy nem). Ezt 4 féleképpen lehet permutálni. Így, két kapcsolóval eléred mind a 4 lehetőséget. Tesóm is Huawei-ről váltott Xiaomira, először neki is hiányzott ez, aztán rájött, hogy hasznos ez így.

    A többit nem tudom.

    [ Szerkesztve ]

  • Sienthe

    tag

    válasz dave0825 #9322 üzenetére

    Szia!

    Az swgoh probléma engem is érint. Xiaomi 12 t használtam eddig xiaomi.eu rommal. Azon is frissítettem hyperosre, mikor elérhető volt. Aztán jött a játék frissítés és a folyamatos fagyás. Elegem lett belőle és én balga vettem egy xiaomi 14 et. Tegnap friss telepítéssel jól is ment, meg is nyugodtam, hogy gond megoldva. Erre ma ugyanaz a hiba folyamat fagy. :W Találtál esetleg azóta valami megoldást rá?

Új hozzászólás Aktív témák