Új hozzászólás Aktív témák

  • vegyszer

    addikt

    válasz Oldman2 #1983 üzenetére

    Valószínűleg neki fontos volt.
    Nekem meg olyan mindegy, hogy a Google/PayPal, és egyéb egyszer használatos SMS-eim megmaradnak-e, vagy sem, hogy azt kifejteni is fájdalmas.
    Ami még nem ez a kategória, az kb azt mondja, hogy két napja viharos erejű szél volt, vagy épp hova menjek vértadni, esetleg akarok-e egy olyan flottában akciósan mobilkészüléket venni, aminek két éve nem vagyok a tagja.

    Nem küldök, nem is kapok releváns SMS-t kb a Skype/gTalk/Messenger/Viber előretörése óta... Olyan 7-8 éve biztosan.

    És pont így nem érdekel, hogy 2000.08.22-én reggel 04:12-kor ki hívott. Mert a hívás listát se cipelem.

    De az, hogy én ezzel így vagyok, ő meg nem, az nem jelenti azt, hogy bármelyikünk valamit rosszul csinálna.

    Mert ilyen ismerősöm van, aki a régi telótját csak arra tartja (buta eszköz lévén, nem lehet exportálni), hogy a ≈8 éve (azóta elhunyt) anyukájától kapott/anyukájának küldött SMS-t ne őrizze, mint egy kincset.
    Mások vagyunk. És ez így jó.

    "Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

Új hozzászólás Aktív témák