Új hozzászólás Aktív témák

  • banyikanita

    csendes tag

    Szia!
    Ne haragudj nem tudom, hogy még foglakozol- e a topikkal.
    Segítségre lenne szükségünk.
    Az apródon vásároltunk e playstation2 játékkonzolt, ami 3 gyermekünk karácsonyi ajándéka lett volna, és ezt az eladó is tudta. Az eladóval több levélváltásunk is volt és sajnos előre utaltam az összeget 14.000.-ot. Az eladó azt mondja, hogy feladta a csomagot , ami nem érkezett meg a megbeszélt időre. Állítása szerint 2012. dec. 21.-én csütörtökön adta fel időgarantált biztosított csomagként, de csomagszámot nem tud adni, mert nem találja. pénteken nem vette fel a telefont számtalanszor próbáltam hívni, emailben annyit mondott, hogy feladta, de nem tudja hol a szelvény.
    Péntek este írtam neki, hogy bejelentést teszek a rendőrségen csalás miatt, erre kikelt magából, hogy ez rágalmazás.
    Mivel legközelebb csak csütörtökön lesz posta így addig várjak, hogy esetleg a posta kavart?

    Semmi hajlandóságot nem mutat a probléma megoldására, telefont nem veszi fel sms-re és e-mailre nem reagál.
    Mit tehetek ilyenkor? Feljelenthetem a rendőrségen?Meddig várjak, hogy ne lehessen nekem bajom belőle?

    Köszönöm a segítséget
    ANita

Új hozzászólás Aktív témák