Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ereshkigal

    őstag

    válasz Gabir #64584 üzenetére

    Hozzánk a postás 20-ból egyszer hozza ki az ajánlott levélként feladott csomagokat. (Érdekes módon mindig 11 óra van a cetlire írva, amit bedob, mindegy, mikor jön.) Régebben azon gondolkodtam, hogy ha legalább felcsengetne, lemennék én érte, de mint kiderült, nála sincs a csomag: egyszer megszívta, mert pont akkor értem haza, amikor bedobta a cetlit, mondom neki, itt vagyok, akár ide is adhatja a csomagot... óóó, az nincs itt, menjek be érte a Postára. Jó, akkor indulok is... de ne most menjek, majd csak holnap. Közben vigyorgott rám, mint egy fogyatékos, aztán elindult kifelé; utánaszóltam még, hogy ez nem járja, de leszarta. Igazándiból azt nem értem, hogy ha nincs nála a levél, miért csak másnap tudom átvenni?! A Postán amikor bepróbálkoztam, azt a választ kaptam, hogy a kézbesítőnél van a levél... kamu! Gondoltam már rá, hogy panaszt teszek, de 1. nem hiszem, hogy van értelme, 2. ha megtudja, hogy én panaszkodtam rá, elkezd majd szopatni, és örülhetek, ha megkapom a leveleimet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák