Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • F.B.I.

    veterán

    válasz Pitu #48163 üzenetére

    Ha sokat tolod városban, akkor felejtsd el a dízelt (nekem is az van). Egyszerűen nem melegszik rendesen a motor a rövid távok miatt és ez előbb-utóbb nem fog neki tetszeni. Most egy sima 90 lovas Passat van, ami sajnos csak 2 literrel eszik kevesebbet városban, mint egy 1.8 benzin C Vectra. Ami megérte és jó volt, az egy új multijet Splash volt de az sem tudott meleget csinálni, a rövid távok miatt.
    Inkább benzin, valami Toyota Avensis vagy Vectra. ;)

    Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

  • Bull Boss

    senior tag

    válasz Pitu #48163 üzenetére

    nagyon jó dinamikus nem a LE-t nézem hanem a nyomatékot az pedig van elégjól. Országútija ha hiszed ha nem 4,1-4,3 110el. Városban 5,8 a max kitaposva is. Nekem a ráncfelvarrott van (2007 utáni) de a régibe is ez a motor van. Ez az évi futásteljesitmény dolog nálam csak akkor lett volna kérdéses ha ujonnan veszem a felár miatt, de használtan már nagyon jó áron ki lehet fogni megbecsült darabokat. Dizelből igaz csak Maxx motiont adok neki (460/L) de még igyis nagyon kedvező a fogyija. Előtte 3 benzines verdám volt, kicsit elegem lett a 9-10 literes fogyikból, azért döntötem emellett. A belső méretei nagyon jók, extranagy lábtér. Ha kérdésed van tedd fel nyugodtan, szivesen válaszolok én eléggé körüljártam ezt a témát egy pár hónapja rengeteg autót megnéztem.
    szerk: egyébként olvass népitéletet a totalcaron az 1.6 TDCI-kkel nincs sok baj, nem hiába van sok céges flottának ilyenje. Persze azért mint minden autónak ennek is meg kell adni minden jót.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák