Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bull Boss

    senior tag

    válasz vepe #12857 üzenetére

    ez minden bizonnyal privi akart lenni, de szerintem akkor sem kellene igy reagálni :(

  • Oly

    senior tag

    válasz vepe #12857 üzenetére

    Tudtam, hogy balhét csinálsz belőle a public-ban.
    Hogy ez véletlen volt-e, az más kérdés...

    Először is: NEM csaptam rád a telefont... Kiakadtál... csúnyán beszéltél... erre közöltem veled, hogy juttasd le ahogy akarod és elköszöntem.

    Másodszor: Olvashattad priviben a vasárnapi kimaradásom okát:
    "a tegnapi napom szétcsúszott...
    volt ügyelet, kórház, stb...
    Mára egy műtét is lett belőle.
    Anyósom személyében.
    Mától a héten minden nap perecesre járok ki az ÉRÁK-ba.
    reggel 8-kor, vagy délután 5 körül lenne neked a jobb?"

    Harmadszor: Én teszek neked szívességet és nem fordítva! Nekem és lakisoftnak sem sürgős annyira, hogy már azonnal de menjek érte és álljon benne az ÉN pénzem egész héten. Nem tudom, hogy miért olyan sürgős...
    Én reggel mondtam neked a telefonba, hogy késésben vagyok és nem fogom tudni beiktatni azt a megállást (ismerve téged rá kell szánni pár percet... Ha jól emlékszem egyszer már összevesztünk egy fuvarnál, mert bőven várni kellett rátok. Talán akkor született EZ a kis szabályka...).

    Ha nem tetszenek a feltételek, akkor küldd el postán.

    Elismerem, hogy Vasárnap hívhattalak volna, de nem az volt a legnagyobb problémám, hogy megtudakodjam a számod (mert igenis nem volt benne a telefonomban a neved mellett egy szám sem és nemtom miért), mert nem a -10 fokban vártál rám a város szélén.
    Ha már kétszer felhívlak, meg felmegyek a Stadionhoz, akkor egyszerűbb, ha berakom neked egy borítékba és feladom postán azt a 10 db kábelt.

    Köszönöm szépen, de én ebből nem kérek... A Posta szó nélkül elviszi neked.

    SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

Új hozzászólás Aktív témák