Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vepe

    senior tag

    válasz Oly #12874 üzenetére

    Nem balhé csak szarul esett a dolog...

    1.Rám max.5 percet vártál, amíg levittem a cuccot (én is vártam már rád a -ban, de jöttél sosem csináltam problémát 5-10 percből, sőt órából sem)...te akkor, amikor vártál, berágtál és nem szóltam egy szót sem-mert igazad volt-, de 5 perc nem egy haverságot jelent.
    2.Ez az eset viszont picit-nem 5 perc, hanem 1 nap- más és nem első, ilyen 1 napos eset..ígérted, hogy ekkor és ekkor jössz és nem jöttél, azt írtad mégsem délelőtt, hanem délután jössz, végül hívtalak, telefont nem vetted fel...magyarul ellett cseszve az ember napja, várva a hívásod..
    Nem kell félreérteni, én nem erőltetek senkire semmit...ha azt mondod, old meg, akkor megoldom és nem számítok rád..
    De ha azt mondod, hogy vasárnap találkozunk, és neked közbejön valami, min, annyi, hogy bocsi Peti ne várj, mert nem tudok menni...
    3.Tegnap írtál, hogy egész héten jársz Miskolcon, reggel 8-kor vagy délután 5-kor jó-e nekem.
    Visszaírtam, hogy reggel.
    Reggel hívtalak, hogy úgy is itt jössz el a stadion előtt pereces felé, akkor odaadom a cuccot.(Ez volt fél nyolckor)
    Azt mondtad visszahívsz, nem hívtál..8 után hívtalak, azt mondtad, tegyük át holnapra, vagy holnaputánra..szóval megint 1 percre nem tudtál megállni, ami még kerülőt sem jelentett volna, akkor hogyne rágnék be.
    Egyébként, mielőtt a fuvarról beszéltünk megkérdeztem a kábel árát elutaltassam lakisofttal vagy te ideadod, te azt mondtad ne utaltassam ideadod.Én nem kértem, hogy a te pénzed álljon benne.
    A dolog meg arról szól, hogy én megígértem lakinak valamit, amit szeretnék betartani, szóval ez nem sürgősségi kérdés, hanem ígéret és teljesen mind1, hogy 1 kábel vagy valami más.
    Ma megírtam neki, hogy veled nem tudom küldeni, így megy neki postán.

    Már rég elküldtem volna neki, ha te az elején azt mondod, nem jársz közben a szállításban.

    Szerintem ezt lezárhatjuk, többet nem kereslek és nem kérek segítséget szállításban...

Új hozzászólás Aktív témák