Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz jFox #81675 üzenetére

    Dettó Xeon procival szerelt pc-t hirdettem i7-nek , ami i7 2600-nak felel meg , figyelmeztetés és törölték is a hirdetést , a modikat se akarom piszkálni de én is vevőként kaptam negatívot és ez az új szokás , eladok egy hibás terméket és még az eladónak áll feljebb , vatera is ugyanez , csak ennyit szoktam kérdezni büdös volt a pénz , mert téged kár nem ért , de itt is a "megvan még ?" , köszönés óne , 2-kilós gépre 80-ért meek érte és még sorolhatnám !!! De ami a legjobban idegesít a nem válaszolás napokat váratják az embert miközben óránként lépegetnek be hogy ja bocs de elvitték , 10-perce megjelent hirdetésre bocs de eladom helyben /pedig tuti én voltam az első/ futárokat rendelnek a házhoz amit én fizetek , azért nem akarok szőrös szívű lenni de ne én fizessem már meg a más lustaságát , ami meg tényleg kiverte múltkor a biztosítékot elkezdi nekem az eladó , venni kell dobozt csomagoló anyagot meg kb 2-ezer a benzin mert ugye elmegyek a postára :Y :W :Y , nem kértem a terméket ... és még sorolhatnám napokig !!!

    **Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

Új hozzászólás Aktív témák