Új hozzászólás Aktív témák

  • mycso

    veterán

    LOGOUT blog

    Sziasztok.
    Napisztori, kis segítségre lenne szükségem.

    Elmentem ma okmányirodába, lakcímet változtatni. Vittem magammal a szükséges iratokat. (Kellett egy plusz nyilatkozat, azt is)
    Az nyilatkozatot a nem túl szimpatikus (már-már arrogáns) ügyintéző hölgy nem tudta szövegérteni, így azt mondta nem csinálja meg az ügyem, hozzak neki más papírt (ez többszöri kérdésre sem derült ki, hogy mi is legyen ez a papír, hiszen a jogszabályok által egyetlen előírt nyilatkozat ott volt előtte). Próbáltam az óvodások szintjén elmagyarázni neki a papír tartalmi jelentését, de nem sikerült...
    Aztán kis nézeteltérésbe torkollott a beszélgetés.
    Kértem, hogy hívja ide a főnökét..válasz: nincs
    Kértem a panaszkönyvet...válasz: nincs
    Majd felszólított, hogy hagyjam el az irodát és valahova hátra ment, ott hagyott a pultnál.

    Egyébként ami nálam volt nyilatkozat, az volt szükséges az ügyem intézéséhez, mind formailag, mind tartalmilag. Áttérve egy másik kormányablakba, az ott dolgozó hölgy 5 perc alatt megejtette a procedúrát. Elolvasta a nyilatkozatot, megértette és csinálta is a lakcímkártyát.

    Általában belesz@rok ember vagyok ilyen témákban, ráhagyom a másikra, nem feccölök a dologba plusz energiát.

    Viszont ez mostanában a sokadik volt, így valamit szeretnék tenni. Merre, milyen szervek felé indulhatok el?

    “The Night is Dark and Full of Terrors”

Új hozzászólás Aktív témák