Új hozzászólás Aktív témák

  • Flagstaff2

    senior tag

    válasz akoska07 #2452 üzenetére

    Kaptam 1db ABIT NF7-et külsérelmi és égési nyomok nélkül,próbagari ígéretével. Visszaadtam ugyanazt az 1db ABIT NF7-et ugyanúgy külsérelmi és égési nyomok nélkül a lentebb részletezet eljárással. Ezen mit kell ennyit vitázni? Így volt? Sértetlen volt? Nekem nem működött? Ígértél próbagarit? Betartottad? Az alább leírtakat továbbra is fenntartom,ha meglátom hogy beírsz ide ugyanúgy leírom,nem érdekel más tapasztalata,az enyém ez,ezt is joga van bárkinek megismerni. A következményeket mindíg vállalni kell tetteinkért. Nem olyan lapot adtál amit hirdettél ráadásul nálam nem ment,ennek a próbagari és a nm olyat adtál részét úgy intézted ahogy,vállald fel HOGY EZ IS TE VAGY! Ráadásul ezt az egészet meg lehetne oldani úgy is hogy: Ja bocs hogy elfelejtkeztem rólad írj egy bankszámlaszámot. Ezzel szemben moderálással fenyegetsz. Korrekt eladó,korrekt portéka. Vegyétek,vigyétek!

    [Szerkesztve]

    X2 4000+,AC Freezer64Pro,MSI K9N SLI-2F+HR-05 SLI,Sapphire X1950GT+AC Accelero S1,2x1024M Kingmax DDRII/800MHz,ASUS DRW-1814BLT

Új hozzászólás Aktív témák