Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zodo

    nagyúr

    válasz user137 #6635 üzenetére

    160*320 lesz. :U
    Gondolom élére állítva lesz a lap benne.

    [ Szerkesztve ]

  • Pista0001

    addikt

    válasz user137 #6635 üzenetére

    Gyakorlatilag egy "gémer" torony lesz kicsinyítve, a szellősség pedig alapfeltétel, ezért is lesz 5 ventihely :D . Kb 5 literrel kisebb lesz mint a q08, tehát nem tartom túl nagynak így sem. A mélység kisebb lesz mint a q08, a cél a teljes méretű 5,25 odd és mögötte egy 120-as venti. Erre a helyre akár Corsair Hydro is szerelhető, ebből lett a 160-as szélesség, ami léghűtés esetén is előnyös. Nagy vonalakban utána néztem, a 92-es ventis álló hűtők nagy része bele fog férni. talán még az alacsonyabb 120-asok is. A 320-as (ahogy írtad is a q11-el megegyező) magasságot az ODD, alatta a mITX/mDTX alaplap+dupla slotos VGA, legalul az SFX táp kialakítás adta. A tápot eltoltam az alaplappal átellenes oldalra, így mögé lenyúlva elfér egy mATX alaplap is, de annak a szélső két slotja értelemszerűen nem lesz használható. A másik megkötés mATX lapokkal szemben hogy 205 mm mélyek lehetnek csak. Egyelőre úgy néz ki hogy a teljes mélységű (~25 centi) lapok is bele fognak férni, de nem biztos hogy úgy használható lesz, mert pl a ramok nem biztos hogy elférnek majd. VGA kártya számára kb 275 mm mélység lesz használható, szerintem ennyi elég :D . Alul a táp előtt lesz a 3,5 HDD-k helye, 2 vagy 3 darab fér el majd, a 2,5-esek meg az alaplap előtti részen lesznek keresztben. Ha VGA-nak csak ~20 centi helyet hagyok akkor akár 13 darabnak is lehetne hely :D , de annyi ugye nem kell, ezért csak a fölső részen (az ODD alatt) lesz 1 vagy 2 hely. Többnek nincs értelme mert ilyen méretű alaplapokon nincs/nem jellemző/nem láttam 6-nál több SATA csatit, ez meg pont 6 eszköz maximum.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák