Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tlac

    nagyúr

    válasz b_f #56790 üzenetére

    szerintem rettentően ki volt centizve az a táp
    az egy dolog, hogy az átlagos fogyasztás alacsony, de nem arra kell méretezni a tápot, hanem a maximumra

    nem csak a cpu fogyasztása számít, hanem ott van még a többi komponens is, alaplap, ram, stb.
    önmagában a procihűtőd meg tud enni 2,5W-ot

  • Rick4

    félisten

    válasz b_f #56790 üzenetére

    Nem tudom, milyen adaptereket láttál, meg melyik a 4 pines, a mini din, azaz kppx? Arra van 1500ft-ért áralakító kábel, és véglegesen megoldottad...
    Konkrét adaptert nem tudok ajánlani, azt neked kell kiválasztani az összeállított gép valós fogyasztása alapján, de az adapter.hu-ról már vettem, nincs vele gond, vannak itthon kis 60W-os deer tápegységeim, azokkal sincs gond, több lc power 75w-os tápegységből tízéves távlatban egy adta meg magát, szóval ha a megfelelő fogyasztású eszköz van mögédugva, nem lesz sok problémád.
    Én idővel elmentem olyan erős procik irányába szigorúan az itx vonalon, hogy nem volt ésszerű sem a hűtéssel, sem a táppal ellőni a keret nagy részét, úgyhogy ezokból váltottam tfx tápos házakra, mostis azok vannak használatban, plusz van itthon kb 20 alaplap, proci, ház, miegymás, valahol ez nekem hobbi, csak ilyen időjárási frontok közepette nincs kedvem összepakolgatni őket, de egy nzxt h200-as házat nézve még azon is elgondolkodtam erősen, hogy itx vonalon ide érdemes fellépni, sima atx tápegységet fogad, és az a teljesítményéhez képest a legolcsóbb megoldás. Sajnos eljött a fleismerős pilalanta, hogy 65mm alatti vastagságú házaknál meg kell maradni a gyengébb prociknál és a max 100W-os fogasztásnál, és akkor épeszű áron van pico psu vagy paneltáp, meg tápkocka is, felette minden irreálisan drágul.

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák