Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Buckey

    senior tag

    válasz betyarr #38668 üzenetére

    Akkor majd este ránézek a hőfokokra, mert azokra már nem emllékszem, meg most már én is kiváncsi vagyok, mit alkottam. :)
    Szerintem próbáld ki, mérd meg a hőmérsékleteket, és ha úgy látod, akkor vagy még több lyuk, vagy egy csendes ventilátor leszabályozva.
    Itt kísérletezni kell, meg gondolkozni, hogy mi is lehet a jó, ugyanis egyedi dolgokat alkotunk.

    A bekapcsológomb csak egy sima nyomógomb, ami bal oldalon van felfogatva, és közel van a „ház” oldalához. A „ház” oldala ki van fúrva, és egy műanyag rúd van beledugva a lyukba, azzal nyomom a bekapcsológombot. Nem látszik, relytve van, könnyen hozzáférhető. És ha kiveszem az asztalra, ott is működik, csak akkor már a nyomógombot közvetlenül nyomom.
    Középen csak a két LED van, nem akartam divatozni kék és fehérrel, hogy vakítson, jó nekem a diszkrét zöld és a piros (HDD). A LED-eket egy 1,5 mm2-es MM fal rézvezetékre forrasztottam és azt rögzítettem az aljára, a bútorlapra. Így tartja is a LED-eket és az energiát is továbbítja.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák