Új hozzászólás Aktív témák

  • AxBattler

    félisten

    válasz Allihoppa #50402 üzenetére

    A Kingston A sorozatot messziről kerülni kell, a WD Blue még elmegy arra az esetre, ha egy olyannak ajánlod aki az Excel, Outlook, Chrome triumvirátuson kívül mást nem használ.

    Mondom én, hogy ne menj az SSD topikok közelébe. Itt egy szórakoztató videó, hogy még olvasnod se kelljen.

    Az M.2 foglalat nélküli fatality alaplap helyett ezt nézd meg, picivel drágább sajnos:
    GIGABYTE B450 I AORUS PRO WIFI Alaplap ~42.000Ft br.

    Köszi, de nem én keresek alaplapot, viszont a csípőből tolt tévedésekkel ideje lenne leállnod.

    Storage
    - 4 x SATA3 6.0 Gb/s Connectors, support RAID (RAID 0, RAID 1 and RAID 10), NCQ, AHCI and Hot Plug
    - 1 x Ultra M.2 Socket, supports M Key type 2280 M.2 SATA3 6.0 Gb/s module and M.2 PCI Express module up to Gen3 x4 (32 Gb/s) (with Matisse, Picasso, Summit Ridge, Raven Ridge and Pinnacle Ridge) or Gen3 x2 (16 Gb/s) (with Athlon series APU)*
    *Supports NVMe SSD as boot disks

    [ Szerkesztve ]

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

Új hozzászólás Aktív témák