Új hozzászólás Aktív témák

  • hegegabi80

    addikt

    válasz kisza25 #47473 üzenetére

    Rakd össze az asztalon a falhoz közel, hogy a gyerek ne érje el és kész is. :DDD
    Egyébként hihetetlen, mennyire függővé tudja tenni az embert ez a sok szar ketyere.
    Sokszor hazamegyünk melóból, benyomom a gépet. Kis idő múlva ránézek pl. prohardver :DDD , asszony is ránéz. Közben jöhet tanulás/játék gyerekkel vacsora stb, közben meg párszor ránéz az ember. Aztán rájövök, hogy csak fölöslegesen nézegetem, pl. a gyerektől veszem el az időt. Na mondom majd este elalszik gyerek és akkor jövök én. Aha persze, elalszok a gyerekkel együtt és arra ébredek 1-2-3 körül, hogy fáj mindenem. :DDD

    Tehát gyerek mellett azért nem igazán lehet unatkozni, de azért hiányzik na a technika is.

    Arról nem is beszélve, már annyi program van téli szünetre, hogy a végén megint nem jut idő metisre. Este meg nem akarok nekifogni, mert ha másnapra nem lesz gép asszony kinyír.
    Ha már bejelentem neki gépet fogok szerelni, telepíteni már fogja is a fejét.

    Azért téged is csak visszahúz a mitx és a metis. ;] :B

    (#47477) HookR : Csak nem a hajlított kis fémdarabos házhoz kell? Én most kb olyan 5 évet adok magamnak, mire elkészül az elképzelt ház. ;] Csak apránként elkezdem majd beszerezni hozzá cuccokat. A belseje már megvan (alaplap, sfx táp stb.), ami addigra már elavult lesz. :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák