Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz #16939776 #38158 üzenetére

    persze, hogy fontos, nem mondtam az ellenkezőjét, de ő a viszonylag stabil és védett 12v-ért felel, onnantól véget ér a szerepe
    ezeket nem hiszem, hanem tudom én is:)
    ezért fontos mindkét egységnél a minőségi alkatrészek használata, és nyilván úgy kell méretezni őket hogy legyen elég tűrésük
    "cicergő" dolgok se véletlen vannak vagy nincsenek
    én speciel 160-as dc-dc-t nem használnék i7-tel és 1060-nal, rövid távon lehet oké, de hosszú távon tuti hazavágja a dc-dc-t, ennyi terhelés már nagyon a határán lehet és az nem egészséges, max 70-80% az ideális hosszú távon, ugyanakkor nagyon túlméretezni sem érdemes, mert csökken a hatásfok
    brand gépek ebből a szempontból jók, adott a hw, hozzá tudják lőni a tápot és minőségi cuccokat használnak
    nem véletlenül füstöl el sok router táp sem, annyira a határán van amit adnak hozzá hogy azt a végtelenségig nem bírja
    kicsi kínaiak aranyosan rá is írják a 12v5 tápokra - amikben 2-3a-s dc-dc van:) - hogy nem 24=7 használatra vannak...nyilván, mert úgy még azt a pár hetet se bírnák ki amg gart adnak rájuk
    minőségi 12v/5a táp kb az ilyen hulladékok 3x-osánál kezdődik árban náluk is

    no de ez off:)

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák