Új hozzászólás Aktív témák

  • Benőke

    őstag

    válasz D1Rect #32023 üzenetére

    Hát ez irányban nem is nézelődtem igazán, nem vagyok vájt fülű, de alaplapi zajkeltő nem igazán a minőség netovábbja, ha kimeneti hangokról beszélünk. ITX nél ugye még inkább kérdéses mert max egy darab PCI-E csatlakozóval vagyunk megáldva és vagy VGA vagy hangkártya, na most nálam nem kérdés , mert nincs direkt VGA, és a korábban 1151 előtti időkben még sok PCI -os bővítőhely volt a jól bevált hangkeltőknek. Ahogy látom kevés alaplapon van már PCI, úgyhogy megváltam kedvenc PCI -os hangkeltőmtől mikor ITX -re ültem át. Ha kicsit is szebb hangzást szeretnél oda nem igazán elégségesek szerintem az alaplapi vezérlők. Nem igazán foglalkoztak ezzel a témával, szóval irodalom tekintetében is cefetül áll a helyzet. Szóval vagy VGa vagy hangkártya a jelenlegi opció. Ráadásul pl a Sound Blaster Audigy Fx már olyan különbséget ad mint ide Makó, és félmagas kártya, szóval legalább kis házakban is elfér. :) Z ről meg ne is beszéljünk.

    Na persze vannak az USB -s megoldások, de ezekről nem tudok sok mindent.

    Ha pedig nem akarsz külön 10-30k -t hangkeltőre költeni, szerintem akkor meg kb mindegy milyen az alaplap.

Új hozzászólás Aktív témák