Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz AxBattler #24417 üzenetére

    Én is vele szemezek (meg a Z97-es tesójával), mert a következő gépbe is vagy mSata-s, vagy M2-es SSD-t szeretnék és játékra is munkára is használnám a gépet, pici tuning is valószínűsthető (nagyjából, ahogy az előző 3770k-s gépet is használtam), ezért nem opciók a sokkal gyengébb tudású, így olcsóbb lapok. Néztem teszteket, ahol elég nagy különbségek voltak a lapok között, például FPS értékek tekintetében.

    A másik kiszemeltem a (amennyiben lemondok az mSata-ról és az M2-ről) Gigabyte Z97N Gaming 5. Nagyon sok helyen méltatják a hangminősége miatt, volt ahol mérték is a THD-t, SNR-t stb.-t és az abszolút élvonalban volt. Csak az ASUS Impact VII verte meg, de az meg ugye "kicsit" más ársáv. :B

    A mostani lapomban is nagyon jól működik az erősített kimenet és szerintem nagyon jó minőségű is. Az első lapom, ahol nem hiányolom a külső DAC-ot, pedig ezt most egy HRT MS2+-al hasonlítottam össze (és persze a saját füleimmel, másnak lehet nem tetszene annyira). Amiket most a Giga lapról olvastam, szerintem abban sem fogok csalódni. De hétfőn majd beszámolok, hogy mi lett végül. :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák