Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pw12345

    aktív tag

    válasz tibor2010 #20512 üzenetére

    Kösz, ismerem (legalja Philips, csodálom, hogy kibírt 4 évet, bár lehet, hogy már T2-t is tud) én nem másztam bele, mert valami gondja volt
    (vagy nem tudta szerkeszteni a listát, vagy a készülék nem ette meg a módosítottat, aztán nem kínlódtam vele). Lehet, hogy majd újra nekifutok. Philipsen, azt sem tudom lehet-e utólag analógot hozzáadni, nemhogy T-t.
    Az a gond, hogy a készülék, maga, emlékeim szerint nem tud egyszerre C és T adókat keresni (mondjuk érdekes is lenne, ha max. egy antennát tud kezelni egyszerre) azt meg utólag nehéz úgy rendeztetni.

    #20513 Jester01
    Szerencsés vagy. Ha egyszer eldobja magát (amióta letiltottam az auto frissítést, azóta nem csinált ilyet) majd lehet kipróbálom, addig nem nulláznám le a kábeles beállításokat, amit egy fél nap gatyába rázni, főleg, hogy tetves lassú a gép. C-re jelsebesség tesztnél pl. kiírja a paramétereket, T-nél is gondolom hasonló a helyzet, ha ilyen eltérések vannak C-hez képest, akkor lehet esélytelen. :U

    Ha sikerül valamit összehozni, majd felnyomom ide, hátha valakinek segít.

    Amúgy sok TV-nél a kedves gyártó a leírásban sem köti a felhasználó orrára, hogy működik a kézi keresés és az utólagos hozzáadás, ha nem
    találja meg az autoscan, akkor így járt. Ráadásul teljesen más a metódus gyártónként. Már analógnál is így volt Thomsonnal vért izzadtam, Orion nem mentette el a kézzel keresett adókat (és az útmutató sem tartalmazta), Funainál, meg kétszer cifrább volt az eljárás, mint egy fullos DVB-C kézi beállítás.

    #20514 gregory91
    Úgy néz ki, ez dual tuneres + bemenetes TV nélkül bukta. :(
    Azt én is néztem, hogy a C-nél pont ott van egy "hézag" a frekikben, ahol a T jönne, így még ott sem akadna össze, de hát ez van. Egy külön T box kell HDMI-re, amelyre most biztos nem ruháznék be, főleg, hogy már egy T2-est lenne érdemes venni, azon, ha van CI+ fogadó port (ami nélkül a T2-nek sok értelme nincs), már egy húszas felett járunk, ha nem 30... az meg egy új készüléknél néhány plusz collt jelent képátlóban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák