Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • net84

    őstag

    válasz ngabor2 #4010 üzenetére

    a Kymco Super 8 50 egy brutális robogó... A 186cm-emmel és a 100kilómmal is kényelmesen ülök rajt. (de ezt menj és nézd meg élőben :DDD ) Négyütemű, tehát azt az erőt kell figyelembe venni. Fojtott verzióval találkoztam eddig, nagyon próbálni még nem tudtam, csak leteszteltük, hogy mit megyvárosban, és milyen egy Agility 50-hez képest.
    Ülésre jobb a Super 8, sebességre, ha 2 fojtott verziótveszünk alapul, akkor ugyanott van a kettő. Így 50km/h a vége, és a nulláról indulása/gyorsulása sem egy rakéta - az Agilityből kiindulva ez nem is fog nagyon változni. A hangja azonban szebb, ''férfiasabb''.
    A ''plexi'', amit a fejidom kapott, az kb. 1cm-t áll el a burkolattól, és a menetszél szépen bevág alatta - hangja is van, meg olyan, mintha nem lenne plexi rajt.

    Egyelőre se időm, se lehetőségem, hogy elmenjek és egy komolyabb tesztnek vessem alá. Pedig még a körforgalomban való kanyarodására és dönthetőségére lennék kiváncsi...

    Read only...

  • net84

    őstag

    válasz Josh #4026 üzenetére

    Kedves kicsit felvezette a dolgot... :DDD
    Én hajtok még egy kis ideig egy Agility 50-et (most lesz majd 1 éves), de szerintem nem rám gondolsz... :DDD
    A motornak semmi gondja nincs, kb 2500-3000km-nél tartok (csak belvárosban). Rákölteni csak a kötelező szervízeken kell motor+hajtóműolaj csere. Az 5000-nél lesz ha jól emléxem légszűrő csere, de majd most kap egy nagygenerált (szűrő tisztítás+fúvóka beállítás).
    Az egyetlen ''gondom'' vele, hogy 100km-en 3-3,5l között eszeget, illetve néha hideg motornál ''elkóborol'' az alapjárat, de ezek orvosolható problémák...

    Egyébként az első motor megsemmisítéséről molecula tudna mesélni :)
    ...első teleszkóp tartó/összekötő, taposó/trepli lemez, fékkar... :DDD

    Read only...

  • net84

    őstag

    válasz ngabor2 #4040 üzenetére

    háááát, ha 70-es, és annyit eszik, akkor tedd össze a két kezed!
    Nekem az 50-es 4ütemű, ha ''csövön'' tekergek vele (~70), akkor 3,5l-t eszik, azaz kb. 110-120km alatt megszippant egy tank benzint.

    A fojtott 4 ütemű mociktól 50-nél többet ne nagyon várj... A fojtásokat mindig úgy találják ki, hogy ne engedje gyilkoni a motort...

    A 4 ütemű addig érte be 2-2.5l-rel, amíg bent volt a fojtás, igaz amióta kikerült nem volt utánnaállítva semmi. Talán majd a héten eljutok a szerelőig...

    Read only...

Új hozzászólás Aktív témák