Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lauda

    félisten

    válasz mumtaz #60001 üzenetére

    Ezt maximalisan meg tudom erteni, en is szeretek elbabralgatni a dolgaimmal, ezzel a joggal is inkabb az a bajom, hogy nem kell rajta igazibol semmit sem csinalni. :D :) Innen a topikbol van egy titkos segitsegem :DDD , csak nem szeretnem elarulni ki az, nehogy mas is raszaljon, igy is elege lehet velem. ;] ;) Na szoval ovele beszeltuk, hogy a legszuroben levo kis benzines trutyi, az a szivo membran problemat jelzi, valoszinu cserelnem kellene majd. Annyira viszont nem veszes a jelenseg es a motoron sem venni eszre, hogy erotlen lenne, nem indulna stb, szoval egyelore azt nem bantom. A lengescsillapito gumiharangokat probaltam kicserelni, a bal oldalit nem sikerult a fekbuci miatt, szet kene kapni a telot, rendelek majd szimmeringet hozza es utana. Ezen kivul lekaptam a variot, semmi teendo (bar a gorgoket meg majd atnezem a mernokom tanacsara :D ), tobbi minden oke, csak hasznalnom kell a mocit. ;) Imadom ezt a kis jogot, minel tobbet hasznalom annal jobban. Kicsi, konnyu, olyan ero van benne mint a szuzmaria, orom vele a motorozas.

    Ennek orulok es foleg hogy be is tartja amit vallalt, nem az a fajta elado, aki egy ilyen utan fel sem veszi a telot mikor keresed. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák