Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CL Smooth

    tag

    válasz _ak_ #5446 üzenetére

    Nekem volt nagykerekű robogóm is meg kisebb kerekű is. A nagykerekű robit vezetni olyan érzés volt mintha pl egy biciklin ültem volna, barátságos viselkedése volt csak szerintem picit túl könnyűek. Legalább is az 50-es meg 100-as, és szerintem bűn ronda. Én legjobban az aprilia leonardomat szerettem, annak volt súlya is és még a magas emberek is kényelmesen elférnek rajta! Annak 12-es kereke van de hidd el iszonyú jó a futóműve és nagyon kényelmes. Egy 150-est elég jó áron megkapsz. Annak a teljesítményére nem lesz panasz az biztos. Ez pl. picit drágább mint a többi 150-es de ez gyönyörű állapotú, persze kapsz ennél olcsóbban is. Ezzel a motorral 100% ig meg leszel elégedve az biztos, kényelmes jó futómű még 2 személlyel is, a motorja erős 90-100 as utazóz kényelmesen tartasz vele. Az első fényszórója a legjobb amit eddig robogóban láttam, beteríti az egész utat és már a motor beindítása nélkül is felkapcsolható! Ami a többi robogón általában nem így van.
    Egyetlen egy negatívumot tudnék rá mondani, az pedig hogy nincs rajta berúgókar csak önindító, tehát az aksinak mindig jónak kell lennie. De ezen kívül egy tökéletes robogó, én bátran merem ajánlani neked.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák