Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • True

    aktív tag

    válasz SzlobiG #36789 üzenetére

    Na akkor ez megfogott most... A szivatón sokkal nagyobb van, ez csak kicsivel nagyobb mint a leeresztő csavaron lévő gyűrű... Csak az alapjárati furatba fért bele... Ehh... Lehet valami nagyokos megtréfált, akié ez előtt volt, biztos úgy gondolta, jó az oda... A tüneti érdekességem amiért ebbe most belefutottam, hogy egyik napról szinte a másikra azt kezdte játszani, hogy hideg motornál full szivatón ha csak egy kis gázt is húztam rögtön lefulladt (előtte soha nem csinált ilyet), majd egy olyan 3-4 perc szivatón ketyegés után elkezdett a melegedés hatására fulladni, ekkor szivató vissza, és mehetett a csutka gáz is...
    Vettem egy másik karbit, (mert nekem minden nap kell a moci) beállítottam, és most csodásan teszi a dolgát...
    Gondoltam a régit szétszedem, mi dugult el rajta, de semmi, teljesen tiszta volt a karbi, kívül - belül...
    Viszont mosáskor kiesett az említett alátét+ gumigyűrű kombó...

    Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

Új hozzászólás Aktív témák