Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tothgera30

    Ármester

    válasz SzlobiG #20039 üzenetére

    Köszi. Ha nem húzod neki nagyon, 50-70km/h körül (előbbi fater végsebessége, utóbbival én szoktam menni) mész maximum, akkor megáll 2 literből, ha pedig fölötte és sokat kigyorsítasz, autókat előzöl, stb., akkor 2,5 liter.

    #20040 runner 125: Köszönöm szépen. Bár te biztos jobban tisztogatod, mert én nem pasztázom és nem szoktam műanyagápolóval/szilikonnal kenni, csak lemosom. Bár sohasem hagyom a napon, max. míg posta előtt állok egy 5 percet, de más esetben zárt helyre viszem, mindig! Nem lett tökéletes a tisztítás, a sárvésők alatt még trutyis, de most időm sem volt rá hogy szépen kimossak mindent. Lebegőszűrőt kitisztítottam (ilyenkor tavasszal, a fák virágát/rügyeit is összeszedi), ugye ennek az a lelke, kicsit beolajoztam és kész.

    #20042 g@bo: Tehát, még egyszer és utoljára: 49ccm, Italy - [link]. A fékek nagyon ütősek, az első teló zsíros, rázós úton elég kemény, de előnye hogy kanyargós részeken nagyon lehet ívben tolni neki, mert érzésre ad egy kis plusz merevséget. A ZIP-el ne hasonlítsuk össze, ez kétszer annyi újonnan. Vetélytársai az SR Factory/Runner PJ!

    [ Szerkesztve ]

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

Új hozzászólás Aktív témák