Új hozzászólás Aktív témák

  • leewi

    aktív tag

    válasz levy1983 #902 üzenetére

    hello,

    kicsit had "vitatkozzak" eme résszel:
    "Ez szerintem kicsit túlzás és a magyar pénztárca sem mérhető az angolokéhoz, de személyes véleményem, hogy senki se adjon kevesebbet ennél (15-20 ezer) az árnál egy állványért, amennyiben DSLR felszerelése van. Az ennél olcsóbbakat csak kézi videokamerákhoz és a "szuperzoom-os" kompaktokhoz ajánlanám"

    nemrég került állvány vételre az idő s igen sok lehetőséget és nem utolsó sorban árakat Nagyon figyelembe szerettem volna dönteni..
    (elötte már volt szerencsém h. star 61-eshez így ezt a kategóriát már túl akartam lépni)

    Minden nagyobb gyártó kínálatát átnéztem és a következtetés az eltt, hogy 30e Ft körül van minden "normálisabb" állvány+fej páros..

    de aztán kisebb szerencsének következtében találtam rá egy kínai cég termékeire és mindenféle folyamat árán került Ő a tualjdonomba

    az árát le se írnám mert jóval alatta van az elöbbiekben meghatározottnak és egyetlen dolog ami hiányzik az az elfordítható középoszlop..ezenkívűl minden tekintetben a nagyok köze sorolhatom (jó párat megfogdostam, kipróbáltam annó) s még egy pozitívum..eme gyártónak sikerült mind a három lábra szivacsot faragni..:R

    kOrÁn kELtEm, hOL aZ aRaNy?

Új hozzászólás Aktív témák