Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz DrojDtroll #19199 üzenetére

    Eladtam az Ender 5-öt és most vadászok egy újabb gépet.

    Igazából az E5 volt számomra az a nyomtató, amivel már tényleg élvezet volt dolgozni a végén. Szinte egy olyan nyomatom sem volt az utóbbi időben ami ne sikerült volna (na jó, egy kettő volt, de elenyésző számban). Mindegy, ha egyszer az emberben megérik a "cserélitisz", akkor nincs mese, lépni kell... :DDD

    Egy-két napig kacérkodtam gondolatban egy resin nyomtató beszerzésével, de az szerintem abszolút nem az én világom. A nyomtatás minősége, részletessége sokszor jól jönne, de alapvetően nagyobb dolgokat nyomtatok. A workflow sem tetszik, a negatív élettani, élettéri hatásokról már nem is beszélve. Szóval erről lebeszéltem magam.

    Viszont jó ideje birizgálja a fantáziámat egy delta. Többször leírtam már ezt itt. Úgy gondolom (kis naiv....), hogy már van annyi tapasztalatom a témában, hogy most már bele is merjek vágni. Ami leginkább birizgálja a fantáziámat, az az Anycubic Predator. Próbáltam visszaolvasgatni itt is, meg máshol is, videókat is néztem és alapvetően tetszik amiket láttam. Van pár ajánlott upgrade amiket talán érdemes megcsinálni rövid távon, de ezen alkatrészek legtöbbje rendelkezésre áll a fiókban (BMG extruder, e3d hotend, jobb PTFE cső, nema damper-ek, tl-smoother-ek stb...), tehát ezeket a fejlesztéseket kvázi ingyen meg tudnám lépni.

    De persze minden tanácsra nyitott vagyok, ahogy eddig is.

Új hozzászólás Aktív témák