Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #48613632

    törölt tag

    válasz azbest #19162 üzenetére

    Szerintem ilyesmit láttam Enderhez is. Bár tényleg fogalmam sincs, hogy hány bites, meg hogy van e külön SOC a kijelzőnek, vagy nincs, de úgy ítélem meg, mindenképp előrelépés lenne.
    Nálam az lenne a hab a tortán, ha lennének előre definiált (vagy definiálható) tevékenységek, mint pl szintezés, vagy filament csere. Ez utóbbit egyszer megtaláltam a mostani alaprendszeren is, de komolyan mondom, azóta sem találom, pedig lépésről lépésre végigmentem az egész menün.
    LAN meg megint tök jó lenne. Még jobb, mint a wifi. Van NAS, ami reményeim szerint működhetne print serverként is, ha van ilyenre mód, és az tényleg 0/24 be van kapcsolva (Openmediavault)
    Wifi is van persze, de nem sok mindenre használjuk. Mobilok, tablet, meg néhány villanykörte, just for fun - ezek vannak wifin, amúgy minden kábelen van.

    kzkz
    Én sem tudtam, de pár napja kitárgyaltuk, kicsit lapozz feljebb. A silent board olyan vezérlőelemeket tartalmaz, amik másképp, csendesebben vezérlik a motort, és ha ilyet beinstallálsz, akkor a legzajosabb egység a ventillátor lesz a nyomtatón.

    szerk:
    Tulajdonképpen alaplap a printeredhez, amit DIY kicserélsz magadnak.
    Pl EZ
    De ugye ezen nincs wifi, vagy LAN csatlakozás. Én meg olyat keresnék, amin van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák