Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz Janix12 #10707 üzenetére

    Gondolom nem itthonról volt ennyi... Amúgy meg miért vennék profilokat, ha már vannak? A szetten is csak azért gondolkodtam el, mert ott a vázon kívül, az alumínium és a nyomtatott egyéb elemek is benne vannak az árban (az alu sarokösszekötők is - frissen néztem 28.000 Ft-ért), ami azért nagyon baráti.

    De mivel szeretek mókolni valószínűleg mégis inkább a DIY vonalat fogom erőltetni. Ha kész lennék a CNC gépeim műhelybe telepítésével, akkor nem okozna problémát egy teljesen egyedi váz és a kiegészítők legyártása sem, de sajnos oda még mindig nem jutottam el, hogy ezekkel a gépeimmel (és a szükséges helyeik kialakításával) foglalkozzak. Az utóbbi 8-10 hónapom leterheltségben és anyagilag is durván megterhelő volt (szerencsére ez utóbbi kiadásokat jelent és nem megszorulást) így most ha nem muszáj nem költekezek.

    Egyelőre az értékesebb gépeim el vannak csomagolva egy száraz, alacsony páratartalmú helyre és várják, hogy haladjak a műhellyel és megtalálhassák végleges helyüket benne. Ezért nem vagyok ebben a topikban sem túl aktív, mert "kínszenvedés" akár csak egy nyomtatást is végrehajtani a jelenlegi nem túl optimális helyen (például, nincs hálózati áram :DDD ), így egyelőre minimálisra szorítom ezen gépeim használatát.... :B

    Reménykedem, hogy a jövő héttől ezen fogok tudni változtatni, mert most úgy érzem kicsit fel fogok szabadulni és lesz több időm ezekkel a gépekkel és a műhellyel is foglalkozni. :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák