Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djculture

    félisten

    válasz mayafree #34734 üzenetére

    Toshibából a 2TB 7200 RPM 64MB DT01ACA200 típusból a 5Q02 szériaszámosokat kerülni kell abból van rengeteg rossz
    Szintén szokásuk zsír újonnan kattogni, de már olyan is volt hogy nem lehetett incializálni se mikor beraktam a win7 alá. Többi szériával nincs különösebb baj szerintem.
    Amúgy tudom ajánlani a wd blu-t is abból is létezik 1T, nem olyan jó mint a red de elég kevés hibással találkozom. Greenből is van pár széria ami jó, de azt én eleve nem ajánlom. Butítva van a mechanikai rész, olcsósított cucc. Persze sok embernél működik probléma mentesen megfelelő felhasználással megkímélve ez nem vita téma. Viszont egyik nagy keres havernál hetente összejön belőlük egy nagy doboznyi hibás.

    [ Szerkesztve ]

  • S-IW

    tag

    válasz mayafree #34734 üzenetére

    Szia!
    Nem szeretnék állást foglalni, melyik jó , melyik nem, de vásároltam itt egy ilyen Toshiba HDD-t 3 hónappal ezelőtt. Filmeket néztem róla USB dokkoló segítségével. Állandóan kattogott,( szerintem a fejet pakolgatta) akadozott a másolás, a lejátszás. Sata portra kötve nem sikerült inicializálni. CRC hiba üzenet. Aztán már a dokkolóban sem ismerte fel. Visszaküldtem, a szervizben megvizsgálták, kicserélték egy újra, de azt már a BIOS se ismerte fel. Visszaküldtem ezt is de cserét kértem. Közben egy másik boltból vettem egy WD Red-et az tökéletesen működik a gépben és a dokkolóban is. Ezért egy ilyenre cseréltettem, persze picivel többe kerül, de a héten küldik. Persze ez nem azt jelenti, hogy nem jó a Toshiba, lehet, hogy csak én vagyok peches vagy nem értek hozzá. Csak ennyit szerettem volna mondani. Minden jót kívánok!

Új hozzászólás Aktív témák